Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT'A KALİTE ETİKETİ

Atayurt İlkokulu' nun 2021- 2022 yılında kurucu olduğu, ülkemizin yedi bölgesiyle, Yunanistan, Azerbaycan ve İtalya' da yürüttüğü eTwinning projesi; Türkiye Ulusal Ajansı tarafından Kalite Etiketine layık görülmüştür.

Images

EDA NUR TULUM AVRUPA ŞAMPİYONU

Slovakya'da düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpiyatlarında (EYOF) Atletizim 400 metrede Atayurtlu Atletimiz Eda Nur Tulum Avrupa Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Images

2022 YKS TERCİH DUYURUSU

Sayın velimiz,değerli öğrencimiz; 2022 YKS Tercih Danışmanlığı için 10.00-17.00 saatleri arası 05317285577 nolu telefonu arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. (Tercih kesinleştirme tarihlerimiz: 27 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasındadir.) Bilginize

Images

ATAYURT ANADOLU/FEN LİSESİ AVRUPA TURUNDA

Özel Atayurt Okulları Halk Dansları Topluluğu uzun süredir yaptıkları çalışmalar sonrasında ortaya çıkan ürünleri sergilemek, çocuklarımızın öz güvenini pekiştirmek ve onlara okulumuzu, şehrimizi ve ülkemizi temsil etme onurunu yaşatmak amacı ile, öğrenci ve öğretmenlerimiz 1-17 Temmuz 2022 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilen “Algeria de Danzar” halk dansları festivaline katılmışlardır.