Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT’TA İNGİLİZCE TİYATRO

Özel Atayurt İlkokulu öğrencileri 19 Nisan Perşembe günü seviyelerine uygun interaktif bir oyun olan ‘Clean Clean with Green’ İngilizce tiyatro oyunu gösteriminde keyifli anlar yaşadılar.

Images

KİTAP HEDİYE ETME GÜNÜ

Öğrencilerimizin birbirine kitap hediye etme alışkanlığı kazanmasını sağlamak amacıyla okulumuz Türkçe Zümresi tarafından “Kitap Hediye Etme Günü” düzenlendi. Öğrencilere kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak için çalışmalarına devam eden Türkçe Zümremiz bu günü gelenekselleştirmeyi hedeflemektedir. Bu anlamlı gün için tüm Türkçe öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Images

ATAYURT OKULLARI BİR EĞİTİMİ DAHA BAŞARI İLE TAMAMLADI

Değerli velilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen ve 10 hafta süren “Anne Eğitimi” 18 Nisan tarihinde sona erdi. Düzenlenen bir etkinlikle annelere katılım sertifikaları verildi. Eğitimi veren Sayın Ergin SARIGÖL’ e bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştığı için, değerli velilerimize de göstermiş oldukları ilgi ve katılımları için çok teşekkür ederiz.

Images

ATAYURT’TA KARİYER GÜNLERİ

Bizler, karakterleri ve kariyerleri örtüşen, kendi kendine yetebilen ve kendi ayakları üstünde durabilen gençler yetiştirirken, onlara rol model olabilecek alanında başarılı isimlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Atayurt Anadolu/Fen Lisesi, Kariyer Planlama Kapsamında gerçekleştirilen Meslek Sohbetleri'nde Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğretim üyesi Doç. Dr. Ender DEMİREL'i 11. sınıf öğrencileriyle bir araya getirdi.

Images

SANAT DALLARINI TANIYORUZ

Bugün çocuklarımız ile birlikte Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuarını ziyaret ettik. Temamız olan ‘SANAT DALLARINI TANIYORUZ’ konumuzu pekiştirdik.