Fen Lisesi / Atayurt'ta Hayali Gerçek Olanlar

"TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) "
1 ELİF SUDE TEKTAŞ "TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) " TIP FAKÜLTESİ
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
1 DİLARA EBRU UÇAR 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulu
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ
1 CENAN POYRAZ ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)
2 ASYA ÇORA ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 DAMLA ŞAKAR ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
4 İLAYDA ÇELİK ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
5 BUKET GÜLER ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
6 DENİZ MUTLU ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
1 ZEHRA NİL ÇİFTÇİ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE)
2 EDANUR TINAS ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
1 ALİ EFE GENCER ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
1 CANBERK UĞURLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
2 İREM ERDEM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
3 HÜLYA MALALI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
4 LACİN CEM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
1 ZEHRA AYÇA ÖZDEMİR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
1 SILA AYRANCI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 YASİN EFE ÇELİK AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
3 CİHAN KARAKAYA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp
4 ELİF ENGİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
5 BATUHAN YAYLACI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İSTATİSTİK (İÖ)
6 ALPER SELİM KOCAOĞLU AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 HAŞİM TAVUKCU AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
8 SERKAN YAMAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ
1 İREMNUR GÜLTEN AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 SERENAY SÜTÇÜ AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 ŞERAFETTİN BAYSAL AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 SİNEM TOPÇU AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
1 MELİSA NUR ÖZDOĞANLI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 AYBİKE AKYIL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 MEHMET EMİN GÜVENÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(İNGİLİZCE)
4 SEDAT TORUN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Ekonometri
5 BURAK UĞURLUBİLEK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
6 BURAK KENAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
7 GÖZDE İBAT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
8 BÜŞRA ŞENER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
9 GENCAY ÇAKIR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ
10 ÖZGÜN KIREL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
1 EMİRCAN KIR AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
1 DUYGU DOĞAN ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE BURSLU)
ANADOLU Üniversitesi
1 ARDA EFE CANDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
2 ATA CAVKAYTAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY CORTLAND)
3 COŞKUN CEM KIZILTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
4 GAMZE NUR ORLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 SELİN BAYRAÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
6 YAVUZ TÜRKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RAYLI SİSTEMLER YOL TEKNOLOJİSİ
7 MUZAFFER ASLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 MERVE ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 NİLSU USTA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 MELİSSA TETİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
11 NİSA SELENAY KANCA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
12 GÖRKEM GÜNDÜZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
13 FURKAN AKIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
14 DOĞAN BOZDAĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ
15 ALPEREN KARAHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
16 AYŞENUR DAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
17 ÖMER ALP AYHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
18 OYA YALÇIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
19 BUSE CAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
20 ÖZCAN ÖMER ÖZGÜR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
21 FEHMİ EGE URAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UOLP - SUNY EMPİRE STATE COLLEGE (İNGİLİZCE)
22 KEREMCAN ŞENYÜZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
23 ELİF TAŞKIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
24 ÖYKÜ ERGÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
25 FATİH IŞIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
26 ERKİN BAHAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
27 KARDELEN ÖZGÜZELBAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
28 DOĞUKAN İLHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
29 MERT GEZMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
30 ZEHRA KIRVELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
31 ASENA ALPER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
32 BAŞAK GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
33 ÖMER AKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
34 CANBERK TUNAKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
35 ATAKAN ELİAÇIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
36 BERKİN TAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
37 ENES ÖZATA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
38 PINAR BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
39 BERNA URAZEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
40 ATA ÜNLÜCE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
41 MERT EROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
42 EGE ÜSTÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKREASYON BÖLÜMÜ
43 HİLAL ŞEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
44 ASİL FURKAN ÖZCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
45 BURAK ÜSTÜNDAĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
46 ATABERK ÖZKARATAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
47 EFE BATUHAN HALICI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
48 MERT KOREL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
49 TOPRAK MANTI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
50 İREM ŞENEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
51 OKAN ALTUĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
52 İREM TOPRAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
53 KUZEY YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
54 GÖKTUĞ UNCU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAVA TRAFİK KONTROL
55 YAĞMUR NİSA DİLEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI
56 İPEK ATABEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
57 ONURCAN SEYHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
58 ELİF KÖNKENTİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK
59 KAAN ÖNDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
60 PELİN ERMİŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
61 GİZEM ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık
62 EFE ÇIKMAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme(İngilizce)
63 SEMİH SİPAHİOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
64 HAZAL DURAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
65 ALİ ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
66 ALİ BEREN GÜVEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
67 TUĞÇE SEVİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
68 ZAFER DOĞUKAN DEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Pilotaj
69 ELİF ALTINDAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
70 KÜBRA TUNÇEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce)
71 GÖZDE KÜPELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
72 ENES ÇOLPAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
73 GÜRDENİZ HÖKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
74 ATALAY UÇAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk
75 BATUHAN ESEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İstatistik
76 BARIŞ GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
77 EMRE GEDİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
78 MERTER KUMAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (UOLP-Leeds Metropolitan)
79 CAN ELMAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
80 BERİL ÜLKÜSEVER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi
81 YEŞİM SAĞLAM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji
82 BERKAY YENİLMEZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi
83 ATAKAN ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
84 CİHAD ARIKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
85 UĞUR CENK ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
86 CANSU BALBAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
87 TAMARA VURGUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
88 GÖZDE İNAMOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
89 ARİF HÜSNÜ ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME(İNGİLİZCE)
90 DENİZ ÖZER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (AÇIKÖĞRETİM)
91 HÜSEYİN MERT SARILAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
92 ONUR CURAOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
93 BUKET BALCI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
94 FURKAN BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
95 EMRE MERMUTLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
96 EFE UĞUR ERHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
97 CANER TÜRKER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
98 EMİRHAN YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
99 CEREN UĞIRSIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
100 ÖNDER ÇAĞAN BEŞPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT ( İ.Ö.)
101 SİNAN KÖSE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
102 YUNUS EVRİM UZUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
103 BAĞDA MİNE TÜREDİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
104 EYLÜL ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
105 AYBÜKE ŞİMŞEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
106 ECE AÇIKGÖZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
107 BURAK KAZANÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-LEEDS METROPOLİTAN)
108 ECEHAN BİNGÖL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
109 EMİRHAN ÇOKAYGİL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-SUNY EMPİRE STATE COLLEGE)
110 CEREN ÜNLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ Y.O.
111 ECEM KOLCA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
112 CANSIN ÖZLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
113 MEHMET GÜNEY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
114 BERİL KUKUL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
115 ENGİN KURT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
116 FATMA BESTE ACAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLETİŞİM
117 CENK ÖZCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
118 VOLKAN DİNDAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
119 BEREN AKYÜREK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
120 BERİVAN BAYSAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
121 NAZ İLAYDA UYAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ FİZİK
122 GÖZDE DÖNERTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (AÇIKÖĞRETİM)
123 SERKAN AKGÖZLÜOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
124 ECEM KOLCA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME YÖNETİMİ
125 SADIK ONUR AYRANCI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
126 ZEYNEP GÜRKAYNAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KİMYA
127 ÖNDER ÖZKARA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
128 FURKAN AKGÖZLÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
129 YASİN KUMAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
130 TUĞBA ŞERBETCİLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ AÖF
131 CANER DÖŞER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ AÖF
132 EMRE KURT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
133 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
134 TOLGA ÖZEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM
135 VEHBİ UTKU YILDIZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
136 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME AÖF
137 BURAK AYTAÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
138 NOYAN ÜRERSOY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
139 MUSTAFA KALENDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
140 BATUHAN ÇALIŞIR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
141 ÇAĞIN AŞKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
142 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
143 HALİL ANIL KÖROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM
144 MEHMET METE ELMAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
145 SEVCAN ÖZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
146 FULYA KURU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
147 CANSU ERGÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
148 NAHİDE ZEYNEP BAYAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
149 GÖKHAN ÇALIŞKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
150 AHMET SEVER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
151 BURAK SAYIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
152 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
153 BURAK YILDIRIM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
154 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
155 PINAR GÜLDÜR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI
156 CAN ERTAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
157 UYGAR YÖNTEM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
158 ÖZLEM TOP ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKO. VE END.İLİŞKİLER
159 TOLGA KURTULUŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
160 ÖZLEM ÇETİNKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
161 FULYA KURU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
162 ERCAN YILMAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
163 CENGİZ TEKPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
164 İDİL ÜNLÜCE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
165 MERVE GİZEM KAYARAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
166 İPEK KAZAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
167 SERCAN KELEBEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
168 SEDA UÇTU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM
169 MUSTAFA AYTUĞ ŞEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
170 MERVE ALTAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
171 MEHMETHAN ACIELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
172 SÜLEYMAN ASLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
173 BURAK ÖZGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
174 NİHAN DEMİRKAZIKSOY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
175 ONUR ARICI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
176 SEDA KÜÇÜKÇAKIR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
177 AYÇA HALAÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
178 TUĞBA ÇATIRLAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
179 SERHAT TEKGÖZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
180 YAĞIZ ERKİN ÇETİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
181 YALÇIN TOPKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
182 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
183 TOYGARHAN YEŞİLCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
184 ARDA ŞAMKAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
185 KÜBRA İPEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
186 ALP ŞEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
187 HÜSEYİN CENKER TORAL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
188 BURAK AYTAÇ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
189 HANİFE GİZEM DAYI ANADOLU Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
190 GÖKÇEM KOÇAK ANADOLU Üniversitesi ENDÜSTRİYEL TASARIM
191 EYLEM BAŞ ANADOLU Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
192 İLKNUR ÖNCÜLER ANADOLU Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
193 BAHAR MERDAN ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
194 MELİKE CİPİŞ ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
195 İLEM ÖZCAN ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
196 BERKAY ONARICI ANADOLU Üniversitesi İŞLETME(İÖ)
197 GÜNEŞ OĞUZ EŞKİNAT ANADOLU Üniversitesi MİMARLIK
198 İREM KILICAL ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
199 EZGİ KERMAN ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
200 İBRAHİM D. DEMİRCİ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT(İNGİLİZCE)
201 Z.GİZEM UZUN ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
202 GÖRKEM GÜN ANADOLU Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
203 MUSTAFA Ç.ACAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (A.Ö)
204 O.EKİN ZEYTİNLER ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (İNGİLİZCE)
205 ERCAN AÇIKPORTALI ANADOLU Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ(A.Ö)
206 H. BARBAROS ERENTÜRK ANADOLU Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE
207 EMRE ALPARSLAN ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
208 GÜLSEL YURTDAŞ ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
209 GÜLBİN SARIYILDIZ ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
210 ÖZGÜL ALDEMİR ANADOLU Üniversitesi İŞİTME ENBGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
211 NUR EDİGE ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
212 GAMZE GERÇEKER ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
213 DİLARA DEMİRBAŞ ANADOLU Üniversitesi İSTATİSTİK
214 CANKAT OĞUZ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
215 İNCİ İLKER ANADOLU Üniversitesi KİMYA
216 İPEK GİZEM ÖZDOĞRU ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
217 AYŞEGÜL ŞEN ANADOLU Üniversitesi KİMYA
218 RABİA SEDA TİMUR ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
219 SELEN ATİKER ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
220 AYTAÇ AKBAL ANADOLU Üniversitesi FİZİK
221 İNCİ GÜLER ANADOLU Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜH.
222 ÖZGE SAĞDİLEK ANADOLU Üniversitesi ÇALIŞMA EKONOMİSİ
223 SEKAN UZUNTAŞ ANADOLU Üniversitesi UÇAK MOTOR BAKIM
224 ALKIM ERSAN ANADOLU Üniversitesi SOSYOLOJİ
225 SEDA ŞAHİN ANADOLU Üniversitesi HUKUK
226 Z.TUBA KALYONCU ANADOLU Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANKARA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
1 EKİN ŞÜKRÜ BÖRİ ANKARA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ
1 GÜLSENA KARAKUYULU ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
ANKARA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
1 NESLİHAN DENİZ TÜRKEL ANKARA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
2 MELİS TORAL ANKARA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
1 BARAN ÖZTÜRK ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
ANKARA Üniversitesi
1 TUFAN ERDEM EMEKLİKOL ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
2 ALİ KEMAL BİÇER ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 ALPEREN RAİF ÇAKMAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ İSPANYOL DİLİ VE EDEBİYATI
4 GALİP EMRE ÖZCAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
5 BATUHAN KAZANCI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 MELDA DOĞAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 TAHA TÜRKCAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8 YUNUSEMRE KÖKLÜ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9 EMİRHAN AYDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
10 PINAR BAYSAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
11 MEHMET GÖRKEM CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 ECE KÖKSALOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
13 SİNEM ÖNAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
14 ESİN TEMEL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
15 ÇAĞDAŞ İSAHAN ERÜN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
16 BETÜL NALAN KÖSEOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
17 GÜLÇİN AKAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
18 CEREN KIZILDAĞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 HİKMET YİĞİT YÖNEY ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ PROTOHİSTORYA VE ÖN ASYA ARKEOLOJİSİ
20 PERİHAN KÖMÜRSU ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK (İÖ)
21 SERHAN SEHA KOÇ ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
22 RANA ÖZEFE ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
23 ZİYA YAĞIZ KOÇAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
24 SAADET BİLGE KIRVELİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
25 TUĞÇE DEMİREZEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
26 NİDA ŞULE ŞAHBEY ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
27 BERKCAN TUNCER ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
28 ENGİN KURT ANKARA Üniversitesi HUKUK
29 ÇİĞDEM ALTAN ANKARA Üniversitesi VETERİNERLİK
30 GÖZDE TEKER ANKARA Üniversitesi PSİKOLOJİ
31 ÖZKAN ÖZEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İÖ)
32 CEREN GÜLER ANKARA Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
33 ZEYNEP AĞALAR ANKARA Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
34 FUNDA KARA ANKARA Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
ARSLAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
1 İBRAHİM ALPAY ARSLAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
1 KAĞAN YILDIRIM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
2 M. OĞUZ SOLMAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP
3 GÖZDE MELİS KILINÇ ATATÜRK Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
1 ECE DANACI ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 METE ÖZÇELİK ATILIM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
3 NURAN VEYSELOĞLU ATILIM ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 OSMAN ARDA YILMAZER ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
5 TEVFİK KAAN KOŞAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
6 YAĞIZ HAŞİT ATILIM ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU
7 ALARA SOYTEKİN ATILIM ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE)
8 ELİF UÇAR ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 SILA GÜL ÖZBEK ATILIM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
10 MUSTAFA YİĞİT ERTAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ADALET
11 ELİF SİNEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
12 KEREM FIRAT ATEŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
13 HALİL MUTLU YALIN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
14 KAMİL SEVİNÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ (İNGİLİZCE)
15 SÜLEYMAN SAMED ÇETİNTAŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
16 BİCEM EZGİ CELLAT ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELETRİK-ELEKTRONİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
17 EGE SÖĞÜTLÜ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
18 BETÜL AYDEMİR ATILIM ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
19 AYŞE ECEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
20 SELEN KARABULUT ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
21 MEHMET TERZİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
22 ADAR MERT ALTUN ATILIM ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
23 ASLIHAN OKUTUCU ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK
24 CEREN TUTAYSALGIR ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
25 CEM DUMAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
26 OĞUZ ÇELİKADA ATILIM ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (BURSLU)
27 DERYA DOBRİŞAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
28 GÖKSEL KURT ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
1 ECE AY ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) "TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) "
ATLAS ÜNİVERSİTESİ
1 SALTUK BUĞRA KABELOĞLU ATLAS ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (MAKEDONYA)
1 ÖMER FARUK SEVER AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (MAKEDONYA) Diş Hekimliği Fakültesi
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
1 AHMET CAN FİLİZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 ATAKAN ALP ÖZGAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BERİL ÇALLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
4 EMİN EDİZ ÖZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 ZEHRA ILGAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
6 JÜLİDE KÜÇÜKÇAVDAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA (İNGİLİZCE)
7 SELİN SU HAZAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
8 İLKER ALKIN TERZİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
9 SELİNAY ÇETİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE SİYASET BİLİMİ
10 EGE YELKEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
11 ZEYNEP SAVRUNLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
12 PELİN KASAP BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
13 CAN KURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
14 EGE BALCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
15 BEGÜM AYDOĞAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
16 SERRA AYVA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%25 Burslu)
17 BAŞAK KARIK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
18 İLKER FURKAN KAHYALAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yazılım Mühendisliği (İngilizce)
19 SAFA CAN GÜLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)
20 KÜBRA DÖNERCE BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
21 VELİ ONUR ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Pazarlama
22 ÖZGE ÖZDEMİREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
23 IRMAK ÜNLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
24 İPEK APAYDIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
25 ELİF ŞENGEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
26 GÖRKEM CİHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
27 EZGİ ENTOK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
28 AHMET KEREM YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL(Mimarlık (İngilizce)
29 BERKİN ABBAS BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yeni Medya (İngilizce) (Tam Burslu)
30 MELİS SAYGI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
31 ÇAĞLA İŞCİBAŞI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
32 AYGEN BOZKURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
33 MÜGE YAKIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
34 CANSU ERTAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE)
35 OĞUZ AKSOY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
36 EFE İLHAN CEMALCILAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
37 SEZAİ BATIN MIZRAKLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
38 EZGİ GÜVEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
39 GÖRKEM ARI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
40 ZEHRA SEDA KALYONCU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
41 ELİF GAMZE YANAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
42 GÖRKEM YÜKSEL DÖNER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
43 BURAK ÇİÇEK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK (%50 BURSLU)
44 AYŞE PINAR GÜRE BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
45 GÖKAY GÖKŞEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
46 ORÇUN ORAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
47 ERSUN KARABULUT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
48 YİĞİT TORUN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
49 GÜLCE BİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
50 DOĞUŞ BAŞKAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
51 İSMAİL BOZKAYA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
52 MEHMET ÇAĞRI ERSAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
53 ÇAĞDAŞ GİZEM KIRDAR BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK
54 FEYZA GÜREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK .
55 CAN KIRAÇ BAHÇEŞEHİR Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
56 MURAT ÇOLAK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK BURSLU
57 GÜLCE ALTINOK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi HUKUK
Balıkesir Üniversitesi
1 BERİL YALAMA Balıkesir Üniversitesi REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
2 ASEL SEZİ KEDİCİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 BİLGE ÖZKAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
4 ESRA ÖZBEK Balıkesir Üniversitesi TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
5 AYÇA AĞALAR Balıkesir Üniversitesi KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
6 HANİFE BEYHAN Balıkesir Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 GAMZE ERTOĞLU Balıkesir Üniversitesi KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
1 İREM TARINÇ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
2 SELİN YAVUZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
3 PINAR SEZGİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
4 EGEBERK TEPE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
5 BURAK ŞAHİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
6 BATUHAN YALÇIN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
7 ELİF KUTLUER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
8 EMRE KARABULUT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
9 AYÇA ÖZEFE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
10 DİLARA GÜNDOĞDU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 İDİL İĞDE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
12 ZEYNEP DİNDAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
13 NİDA AKBULUT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
14 İLKİM YOLASIĞMAZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
15 GÜLCE DÜNDAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
16 CANBERK TARHAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
17 ONUR TAŞCI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
18 NİL PEKTAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
19 ÖZGE TÜRKSEVEN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
20 BENGİSU DEĞİRMENCİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
21 BENGİSU ÖZER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
22 ESİN ECE KORKMAZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Tıp (%50 Burslu)
23 DEFNE KARACA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk (%25 Burslu)
24 CEYDA ÖZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
25 SENA ATALAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ( % 50 BURSLU)
26 GÖKTUĞ AKKAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
27 MELİH YOLAŞAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ
28 OSMAN BARIŞ DİKER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
29 MUHARREM SEVER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU
30 YİĞİT CAN KAZAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU)
31 AYŞENUR UZUN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
32 İPEK KAZAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
33 DORUK KOÇ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
34 DİLARA ULUDAĞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
35 ÇAĞLA AYDIN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 AHMET KEREM ACAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI
37 ALPER ERSÖZ BAŞKENT Üniversitesi İKTİSAT
38 ALİ EFTAL BİNGÖL BAŞKENT Üniversitesi BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
39 GÜLŞAH TANYELİ BAŞKENT Üniversitesi TURİZM VE OTELCİLİK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
1 ARDA YOLASIĞMAZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
2 PELİN TEZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
1 ASLI CEYDA ELİTOK BEYKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
2 HAYDAR UTKU UYSAL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 İLHAN BATUHAN KURUN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (BURSLU)
4 YAĞIZ GÜNAY BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
5 SİNEM ERDEM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ADALET (%25 BURSLU)
6 ERALP ÖZEN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
7 NİLAY MUTLUYAZAR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (BURSLU)
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
1 ADEM CAN ÇETİN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
2 BURAK ARSLAN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
1 MELİKCAN MELEKŞAH BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
2 İDİL ABEŞ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
1 BAHADIR ALP BARLAS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
2 NİHAN ÜÇER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İngilizce)
3 YİĞİT PİLANCI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
4 ECE ÇAĞLAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
5 NESLİŞAH ÖZKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
6 BURAK BAYAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
7 AHMET CAN KÜÇÜKKÖSELECİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
8 GAMZE NUR TÜBENÇOKRAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
9 ECE SU ILDIZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
10 BESTE GÜLLÜ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
11 HASAN GÖRKEM YURTSEVER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
12 MERT GÜNDOĞAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
13 BURAK BÖR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
14 HAZAL KARAKAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
15 AYŞE İPEK EMEKSİZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
16 DUYGU SERPİCİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS (%50 BURSLU)
17 EGEMEN ÖZER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
18 BERKER BANAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
19 BERKAN ÖREN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
20 PINAR YILDIRIM BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
21 ONUR YÖRÜK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
22 SELİN TERZİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 50 BURSLU)
23 ANIL DUYGULU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKN. VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ ( % 50 BURSLU)
24 BURAK ÖRS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
25 CAN KAPLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
26 ASLI NUR PEKER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
27 GÜL AĞAOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
28 HANDE ÇABUK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME
29 GÜLÇİN CAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
30 ÖZLEM ÇABUK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
31 UĞUR NİŞANCI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
32 BARIŞ YALÇINKAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 ÖYKÜ TOMRİS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
34 EZGİ ÇETİNKAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
35 ASLI YAZICI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
36 ÇAĞLAR DOĞAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
37 ELİF SELİN SONEK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
38 AYÇA HALAÇ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
39 ŞERİFE ECEM ÇILDIR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TİCARET VE YÖNETİM
40 ALPEREN TEKER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
41 BURAK BANAZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
42 ECE GÜLER BİLKENT Üniversitesi KÜR.VE ULUS.İLİŞ.UOLP-SUNY BİNGHAMTON
43 MERVE ERTOĞLU BİLKENT Üniversitesi FELSEFE
44 FIRAT GÜRCÜOĞLU BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
45 DEFNE KIRMIZI BİLKENT Üniversitesi PSİKOLOJİ
46 MERVE GÜLER BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
47 GÜVEN ÖZMEN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
48 UTKU ANGIN BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
49 HÜSEYİN SAVAŞ BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEK.BİLİSİM SİSTEMLERİ
50 GÜL YÜCEL BİLKENT Üniversitesi İŞLETME
51 ÇAĞLAYAN N.TÜLEK BİLKENT Üniversitesi MÜTERCİM TERCÜMANLIK
52 İNCİ ÇİĞDEM ERTAN BİLKENT Üniversitesi HUKUK FAK.
53 ÇİSEM BUYAN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
54 YİĞİT DİKDERE BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
55 ÇAĞLAR SAKA BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
56 GALİP ENİS ERDÖL BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
57 CANSU ULUKAYA BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
58 KORAY KIRIMTAY BİLKENT Üniversitesi MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
59 MERT ÜNLÜ BİLKENT Üniversitesi ELEK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
60 GÜRKAN İNANÇ BİLKENT Üniversitesi ELEK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
61 OSMAN KALE BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
62 NUR COŞKAN BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
63 OYTUN SÜLLÜ BİLKENT Üniversitesi HUKUK
64 EDA DEMET AKSAY BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ
1 ÖMER EFE TEZCAN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
2 ZEYNEP ECE ERGÜR BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
1 ZEYNEP ÇAĞLA KARA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
2 CEM SARPKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 ÖMER TEZİŞCİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
4 ELİF MELİSA AVCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 KUTALP DİLBER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 ZÜMRA İNCİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 AHMET BAYSAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE)
8 FEYZAN SARI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
9 SELİN DİNGEÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
10 RAMAZAN ONUR ACAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 ALPER EFE AKDAĞLI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
12 EDANUR YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İNGİLİZCE)
13 GİZEM KAYMAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
14 OĞUZKAN AKBAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE)
15 CEM ÖZGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
16 BURAK ÇETİNKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE)
17 BATUHAN ENES GÜVEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
18 OĞUZHAN YETİMOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
19 FURKAN ARAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
20 YUNUS GÖKER ERDİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
21 UMUT EROL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Felsefe (İngilizce)
22 BEGÜM BEKTÖRE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
23 BAHAR COŞKUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat (İngilizce)
24 EVİN ÖZKUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (TARİH)
25 BEHLÜLCAN MERT ÇOTUK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
26 ELİF ÇETİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
27 MERT OĞUZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
28 CAN KARAMANLI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
29 GİZEM CANSER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
30 ECE İÇEL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
31 YASEMİN ÇENGEL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
32 KÜBRA DERYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
33 ÖZGÜN ÖZYÜREK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
34 ÇAĞDAŞ ÇOBANOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
35 HÜSEYİN GÖKER AYKAÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
36 SİMGE SÜLLÜ BOĞAZİÇİ Üniversitesi FELSEFE
37 TUBA ÖNDER BOĞAZİÇİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
38 YAĞIZ ŞEHİRLİOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
39 BÜRUCEN YÜCEYILDIZ BOĞAZİÇİ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
40 ZEYNEP ÖZEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSAT
41 VOLKAN DEDEOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
42 ÖZGÜR ARIN BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
43 COŞKU ÇOBANOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
44 PINAR ÖZYÜKSEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSAT
45 GÖKHAN KULALI BOĞAZİÇİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
46 SİNEM YILDIZ BOĞAZİÇİ Üniversitesi ULUSLARARASİ TİCARET
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
1 CANSU ER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 PINAR KATKAT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 EREN ÖNK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FEN BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FELSEFE
4 YAĞIZ KAAN AYDOĞDU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
5 BENAN ÇİMEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
1 ENGİN ŞENDURAN BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
2 AYHAN BERK ÇERMEK BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BOZOK ÜNİVERSİTESİ
1 ÖYKÜ NUR ÖZDÖNGÜL BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP
BULGARİSTAN SOFİA ÜNİVERSİTESİ
1 DOĞA SON BULGARİSTAN SOFİA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
1 ÇAĞIN GİRAY EKİCİ BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 MUSTAFA VURAL ALTIN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
1 ASLI ÖZDEMİR BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
2 FATMA BERRA ÖZTÜRK BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 AYÇA KUMAŞ BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
4 HÜSEYİN CAN TEBER BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
5 AYÇA KILIÇ BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
BÜKREŞ ÜNİVERSİTESİ
1 AHMET ÖNALGİL BÜKREŞ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
1 MUSTAFA KAAN BİLGİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
2 TUFAN KALTAKKIRAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
3 YASİN ÖNAL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 CANAN SIRATCA BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
1 ÇAĞATAY BAHADIR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 BERKER İKİZOĞLU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
3 DENİZ ÇELEBİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
4 ÇİĞDEM ÇÜVEN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
5 CAN PİRİNÇ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
6 MUSTAFA KORHAN KIRTIZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
1 ZEYNEP GAYE GÖLLECİ CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
1 SEFA CAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
2 MUSTAFA YAĞIZ ERGİN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 EVRİM KAÇAR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
4 YİĞİT FURKAN PİRLİ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
5 AHSEN BAYRAKTAR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
6 SEZİN AYDIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 GÖKTUĞ KARAKAYA ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İşletme
8 ECEM DENİZ ŞEN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
9 MELEK YALÇIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
10 NAZLI ECE TARHAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
1 NAZIM DÖLEKÇEKİÇ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 KAZİM AKYAZI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
3 CEVAHİR TUTKU BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
4 GİZEM ÇALIŞKAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ADALET (%25 BURSLU)
5 İDİL EKİN PERÇİN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
6 MUSTAFA CAN ÖZDÖNGÜL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
7 AYŞE EFSUN BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
8 MERT SARICA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
9 MALHUN GEDİK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 GÖKAY ŞİMŞEK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET ( % 50 BURSLU)
11 İREM CAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (% 50 BURSLU)
12 TAYFUN MERT OSMALI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
13 BENGÜ KOCA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
14 GÜLFEM MAKAROÇ ÇANKAYA Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
1 FURKAN PINARLI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
DİCLE Üniversitesi
1 SİNEM ÇALAPKULU DİCLE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
1 BARIŞ SAYGI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 DİLEK POTOĞLU DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
3 FUNDA ŞENKAYA DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 MEHMET CEREN VAROL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Hukuk
5 KUBİLAY MERCAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ( % 50 BURSLU)
6 EMRE KISACIK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
7 OĞUZHAN YILMAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
8 ÖZLENEN KARAKUŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 ÇAĞDAŞ KAFALI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 OKAN KOÇGİL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
11 EMİRHAN ŞAHBAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 HİCRİ SEZEN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
13 CEM ERMAN TAMER DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 ŞAFAK AĞACA DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (BURSLU)
15 BAŞAR ÖZKAN DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
16 KORCAN İVEDİ DOĞU AKDENİZ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
17 M.METHAN KORKMAZEL DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MİMARLIK
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
1 ATAKAN KARGINOĞLU DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 NİHAN YETİK DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
3 GÜLENDAM ÇETİNKAYA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
4 OĞUZ ACAR DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
5 BEGÜM ÖZERDEM DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İletişim Bilimleri (İngilizce) (%50 Burslu)
6 KERİM ÇAKAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
7 BETÜL KIRCA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (TAM BURSLU)
8 SELİN ÖZTEKİN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
9 ZEYNEP ŞENER DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
10 NAİL AKKOYUN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
11 TOLGA SAĞAY DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
12 KORAY KÖSE DOĞUŞ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
1 RANA ELİF AYDOĞDU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 KEMAL BERK BARUT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 MELİSA ŞEN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 UĞUR TEMİZSOY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
5 ZEYNEP TUĞÇE BAŞARAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET (İNGİLİZCE)
6 AYBİKE ONRAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
7 MEHMET KAAN YÜKSEL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
8 NİDA ŞENTÜRK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ RADYOTERAPİ
9 ZEYNEP OKUMUŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
10 DİLARA TANRIVERDİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 AHMET MELİH ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
12 ÖZGÜR ÖZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
13 OĞUZ TARHAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Tıp
14 CİHAN ARLI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)
15 BURAK KAYA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İşletme
16 İMGE SARIBAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE)
17 AYÇA YILMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
18 ZEYNEP ALTINDAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 MERVE FİŞEKCİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
20 ASLI ÖZTÜRK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
21 CANBERK GÜLLER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
22 ÇİĞDEM SERRA DURAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
23 NİLSELİ BARAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
24 BURÇİN MANAS DOKUZ EYLÜL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
25 AYŞE PINAR KÖSE DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
26 DEYA AYDÖRE DOKUZ EYLÜL Üniversitesi EKONOMETRİ (İÖ)
27 İBRAHİM A. ARTÜRK DOKUZ EYLÜL Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
28 SİNEM YALÇIN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İKTİSAT
29 BETÜL YANDIM DOKUZ EYLÜL Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
30 İLKSEN KARAOĞLAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi ÇALIŞMA EKONOMİSİ
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
1 RAMAZAN ÖZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TIP
2 SERCAN CAMBAZOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
3 BATUHAN KOŞARSU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
4 MEHMET İLHAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
5 İREM TEMİZSOY DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İÖ)
6 MELİK KALKAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 HANDAN KÜNKCÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
8 BELEMİR ESİRGER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
9 FIRAT CAN KILIÇ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
10 OYA KOZAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
11 BARIŞ SEZER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
12 VOLKAN DİNDAR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
13 EZGİ ARSLAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
14 DOĞANCAN YAYLA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
15 SELCEN TEKER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
16 ECEM SÖĞÜTLÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
17 HALİLCAN BÜYÜKCANGAZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
18 NİLAY GÜNEŞ DUMLUPINAR Üniversitesi İKTİSAT
19 MEHMET EMİN EMİR DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
20 ÖZGÜR KAVŞUT DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
21 EMİNE BAKILAN DUMLUPINAR Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
EGE ÜNİVERSİTESİ
1 BATUHAN UYANIK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
2 ZEYNEP TAŞKIN EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 SUEDA ALKANAT EGE ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
4 KEREM ŞANAN EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
5 BESTE ÜNLÜ EGE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
6 GİZEM GÜNGÖR EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
7 KADİR CAN YOLCU EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
8 MÜGE ÜNLÜOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ Tekstil Mühendisliği
9 NUR EKENEL EGE ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği (İngilizce)
10 CANSU TEKEL EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
11 CİHAN ÇUBUKCUOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
12 TUGAY YAŞA EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
13 ELİF NUR ÇİFCİ EGE ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
14 GÖKÇE KURTULMUŞ EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
15 VOLKAN BAŞKAYA EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
16 İSMAİL BERAT ÇANTAŞ EGE ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ FAKULTESİ
17 YASEMİN AKSÖZ EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
18 MERVE KARABIYIKOĞLU EGE Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
19 HATİCE HANDE ORHON EGE Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
20 BURÇİN ŞENTUNA EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
21 ELİF ERDEM EGE Üniversitesi GIDA MÜHENDİSLİĞİ
22 DERYA TUZCU EGE Üniversitesi GIDA MÜHENDİSLİĞİ
23 İPEK AYDOĞDU EGE Üniversitesi İSTATİSTİK
24 SUZAN YAZAR EGE Üniversitesi BİYOMÜHENDİSLİK
25 DUYGU MUSTAFA AĞRI EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
26 MURAT AYSIN EGE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
1 HASAN AYDINLI EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) EGE MESLEK YÜKSEKOKULU MAKİNA
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
1 BETÜL BOZKIR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
2 SÜLEYMAN BEKMEZCİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi Öğretmenliği
3 ZEYNEP OLUCAK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
4 SİNEM DİKSU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İSVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
5 TUĞBA ÖZÜDOĞRU ERCİYES Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ
1 İBRAHİM MELİH KELERCİOĞLU ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
1 SELİN GÜN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (İNGİLİZCE)
2 AYÇA NUR DAĞ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ
3 SİMAY KARATAŞ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İŞLETME
4 İLAYDA KARA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
1 BARIŞ DOKTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
2 İPEK TEZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
3 ZEYNEP İREM SALMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 ORKUN ERDOĞAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 NERGİS ÇİLDİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
6 ÇAĞATAY ÜNSAL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 EREN COŞKUN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 İPEK BULGURCU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
9 OZAN CAN OKAY ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 YİĞİT ÖNDER ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
11 YİĞİT YURTSEVEN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
12 MELİKE YILDIZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 ESİN AKTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
14 BATUHAN OKTAYOĞLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
15 MERT CANIGÜROĞLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ "TIP FAKÜLTESİ
16 MİRAY SARI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İTKİSAT
17 SENA MİRAY ÇETİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ ( İNGİLİZCE )
18 HASAN OĞUZHAN KARAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
19 BURAK ÖZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
20 MURAT ULUDAĞLI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
21 YASİN ERCAN ÖZDEMİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
22 BERKE GEREN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
23 ELİF SEDA YURTCAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
24 İREM ÖZKAYNAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
25 ELİF NUR ÖZTÜRK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
26 MERT TETİK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
27 GÖZDE BEZEK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
28 AYTEKİN GENÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
29 EREN YILMAZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 GÜVEN GENÇ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
2 MELİH CANAZ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
3 SUDE DEDEOĞLU ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
4 EDA HAFIZ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
5 MERVE MORAL ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
6 EMRE ESEN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HAVA TRAFİK KONTROL
7 EMRE ASLAN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 TURAN MISDILLIOĞLU ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
9 BEYZA DİLÇE ŞEN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 CEREN KÖRLER ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 KAAN ÇELEBİ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
12 PINAR KAPAR ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
13 MUSTAFA MERT YALÇIN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ RAYLI SİSTEMLER MAKİNE TEKNOLOJİSİ
14 BELGİN URAZEL ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
15 HAZAL TURAN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
16 SELİN KILIÇ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
17 DİLARA DİNDAR ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ ( İNGİLİZCE )
FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
1 BERRANUR HALKA FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
FATİH ÜNİVERSİTESİ
1 BERKAN DİNDAR FATİH ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT ÜNİVERSİTESİ
1 DEFNE SÖNMEZ FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER
2 BUĞRA UNUTULMAZSOY FIRAT ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
3 HAKAN ÇİLDİR FIRAT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
1 ECE IRAZ ÇAM GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
2 NİSAN KOÇAK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (FRANSIZCA)
3 GÜL İÇEL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji
4 BURAK ÖZKAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
5 OZAN IŞIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ
6 ERDEM ELBİR GALATASARAY Üniversitesi İŞLETME
7 ARZU ŞEN GALATASARAY Üniversitesi HUKUK
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
1 ANIL URUŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 MUSTAFA AKSOY GAZİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ
3 AYÇA ÖZCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
4 İLAYDA KÜTÜKKIRAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
5 GİZEM YILDIRIM GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
6 AHMET ONUR KAPLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
7 BATUHAN ŞENYURT GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 MUSTAFA MELİH DÖLEK GAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
9 TANSU DENİZ DURUSU GAZİ ÜNİVERSİTESİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
10 HÜSEYİN EREN ÖZEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-Montana State Üniversitesi)
11 MİLHAN SENA MUTLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
12 UĞUR BURAK YÜCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
13 AYBÜKE TAYARER GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
14 NUR İREM ATAMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 MEHMET ARDA İNAN GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
16 SELEN AYDOĞDU GAZİ Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 YELDA ŞEN GAZİ Üniversitesi REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
18 ÖZNUR AKSAKAL GAZİ Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
19 ERAY YILMAZ GAZİ Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
20 DİDEM YAYAN GAZİ Üniversitesi SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
1 FURKAN EMİR YUSUF GÜRBÜZ GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) TIP FAKÜLTESİ
2 BERİN YAĞMUR TAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
1 NURAN VEYSELOĞLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
2 İSMET KAYA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 FATİH AYDIN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GAZİOSMANPAŞA Üniversitesi
1 AYŞE GÜLÇİN GÜLER GAZİOSMANPAŞA Üniversitesi İKTİSAT
GEDİZ ÜNİVERSİTESİ
1 OKAN KARABULUT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ
1 LÜTFİ CAN ÇETİN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 SERDAR SARITAŞ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ADALET (BURSLU)
3 BURAK ERTEM GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
4 ERKAN ENGİZ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
5 EMRE CEM TEZCAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi(Tam Burslu)
6 ÖVGÜ YAREN SOYDAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
7 ÇAĞDAŞ ÇELİK GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Hukuk
8 BATUHAN YAYLACI GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ( TAM BURSLU)
9 MEHMET KAYAHAN (KKTC-GİRNE) GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
10 EMRAH VARDAR GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
11 KEMAL KARADUMAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
1 MERT MOLLAHALİLOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
1 FATMA ŞULE DAYANÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
2 BİLGE ÇİÇEK DURAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 BERŞE DEVECİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
4 MELDA UYAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
5 MELEK TİFTİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
6 ALİ UTKU AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ YAPAY ZEKA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 BEYZA GÖKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
8 TUĞÇE ÇAM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
9 BERK BUDAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
10 BARAN GÜCCÜK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
11 KUZEY KARAKÖSE HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
12 ARAS ÜNLÜCE HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
13 KAYRA TABAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
14 İDİL ÜN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
15 DAMLA KIRGIZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
16 BERNA BİÇER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
17 BEYZA GÖNEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZA)
18 BEYZA CENGİZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
19 KUTLU KAĞAN ŞAHBAZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce)
20 SERCAN KAPAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
21 KÜBRA ORTAKCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
22 İLAYDA PEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
23 OZAN ONURLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
24 ALPER TUNA GÜVEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
25 SABRİ ENGİN ALTINTOP HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
26 ONUR IRAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
27 MUSTAFA OKTAY ELUMAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
28 ZEYNEP SİDAL HACETTEPE Üniversitesi ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
29 BÜŞRA ERKARA HACETTEPE Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
30 ECE BULUT HACETTEPE Üniversitesi KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
31 BURCU BİRAL HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
32 NERGİS ÇALIKOĞLU HACETTEPE Üniversitesi FELSEFE
33 GÖZDE KOŞ HACETTEPE Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
34 ŞAFAK ALPAT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP İNGİLİZCE
35 İSMAİL EMRE BAYAR HACETTEPE Üniversitesi AKTÜERYA BİLİMLERİ
36 HİLAL BİNGÖL HACETTEPE Üniversitesi AĞAÇ İŞLERİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
37 İPEK AĞACA HACETTEPE Üniversitesi BESLENME VE DİYETETİK
38 HATİCE KİRAZCI HACETTEPE Üniversitesi MALİYE
39 SUNA SEZER HACETTEPE Üniversitesi PSİKOLOJİ
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
1 MAHMUT CAN ÇETİN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
2 DİLARA KAYA HALİÇ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU
3 SERRA SOLAK HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
4 BETÜL YAVAŞ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%50 BURSLU )
5 ONURKAN ÜNAL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)
HİTİT Üniversitesi
1 ONUR AYDÖRE HİTİT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
IŞIK ÜNİVERSİTESİ
1 BERKER NİYAZİ BİLGİN IŞIK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
2 ŞEVVAL ABAKHAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
3 BATUHAN SELVİ IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 ŞAMİL ŞEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
5 CEREN GÜNER IŞIK ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (%25 Burslu)
6 AYDIN FURKAN KANLI IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
7 CEREN NUR GÜRLER IŞIK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
8 TOLGA ERCEĞİZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
9 YAĞIZ UMUT AKSOY IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
10 AYKUT ONLAT IŞIK ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR (%50 BURSLU)
11 ALP ŞEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
12 BERK KANBURLAR IŞIK ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR
13 FEYZULLAH B.TECEN Işık Üniversitesi ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 MERT ÖZGÜN Işık Üniversitesi MATEMATİK (BURSLU)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
1 HAKAN CAN ONRAT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
2 AYŞE SERRA ÜNALDI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
3 EVRİM AYDOĞDU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
4 MEHMET BATUHAN PERKGÖZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
5 SARAY EDANUR ERDOĞAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
6 GÜLÇİN ECE ÇOŞKUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
7 TOPRAK KOYUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
8 GÜL SU BULUT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 BUSE YILDIRIM İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 BORA EGE DUYGUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 SERHAN DAĞLI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE)
12 FERİDEDDİN ÇABUK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
13 ARAS ÜNLÜCE İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
14 DOĞA SULTAN ÖNAÇAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
15 BUKET SATIR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
16 ECE BATTALOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
17 GÖKAY ÖZBAY İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
18 MERT AYBAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
19 ECEM ZEYNEP EDİZKAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
20 EZGİ ÇINAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
21 MİNE GÜZEN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
22 ELİF BUSE DENKTAŞ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
23 BERKİN UĞUZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ FİZİK
24 CEREN AKYAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
25 BERKAY GÖCENLER İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE , FRANSIZCA MÜTERCİM VE TERCÜME
26 HASAN YARKIN KURT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
27 İNCİ ÇAKIR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
28 DİLGE YILMAZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
29 ALİ YAĞIZ ELDEM İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
30 NAZ OSKAYLAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
31 SERRA GÜLTEKİN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
32 ERİN ECEM EROĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
33 MEHMET FURKAN ÖZDEMİR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
34 UĞURKAN EFE ÖZVEREN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (BURSLU)
35 MEHMET TOLGA TOMRİS İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
36 BERKE OĞUZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
37 MUSTAFA YİĞİT KODAK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
38 ELİF ÇELENK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
39 BURAK KÜNKÇÜ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
40 BÜŞRA OĞUZOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
41 EMİRHAN ÜSTÜNER İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE )(%50 BURSLU)
42 SILA ÖZÇELİK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
43 GAYE HAKKIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
44 MELİS KAĞNICIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
45 YEKTA CENGİZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
46 MERT KAYILIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
47 OĞUZ DİNDAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
1 BURAK ORUK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 GİZEM KUMAŞ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) "GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) "
3 ALİ SÜMER IŞIK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER ( İNGİLİZCE)
4 EFE TOKAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ( İNGİLİZCE )
5 YİĞİT ÖZGÜR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
1 İLAYDA KUNDİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
1 ALİ EREN YÜZÜGÜLLÜ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 CEYDA AYDIN İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
3 ÖZGÜL SIKI İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
4 SEREN ÇATALÇAM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Medya ve İletişim Sistemleri (%50 Burslu)
5 BUĞRA KARAKAYA İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Dış Ticaret (%50 Burslu)
6 AYŞE GİZEM YILDIRIM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
7 CEREN EROL İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
1 ALPEREN ÜNALMIŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
2 GİZEM GÜZEL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
3 BEYZANUR ÖNCÜ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
4 BATUHAN PİREN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
5 IŞINSU GÜRE İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 MELİKE KUMAŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
7 BERKE KARACA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
8 DOĞUKAN SEZEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ
9 SİMA SİBEL DORUK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 SEÇİL DİLEK PALA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ANADOLU BİL MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
11 CEMAL GENCER GÜRKAN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi
1 ÖZGEHAN BİNGÖL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 BEYDA ÇAĞLAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
3 BUĞRA ÇETİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 BUĞRAHAN AYDOST İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
5 ÖMER IŞIK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
6 BİLGEHAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER(%50 BURSLU)
7 HALİL UTKU SARITEKELİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
8 OĞUZ TERZİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ (İNGİLİZCE)
9 BORAN EROĞUL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ (İNGİLİZCE)
10 HAZAL TULUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
11 AHMED YAŞAR ÖZGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
12 KAAN BUDAK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE)
13 MERT CAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
14 AYBERK IŞIL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
15 AYŞENUR İNAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
16 BARIŞ CAN BORA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
17 ATABERK SUVACI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
18 ERDEM AYGEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE)
19 ÖYKÜ KIDAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (İNGİLİZCE)
20 PELİN ASLANARGUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
21 MERT ÇOLPAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
22 MUHAMMET TALHA ÖZÇAM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
23 MELİKE TÜRKAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
24 BERİL PEKDEMİR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
25 ÖZAY EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (BURSLU)
26 KORAY ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
27 AYSEL DİLARA ÖZGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
28 YİĞİT DABANLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
29 KARDELEN ERSEÇEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
30 BİLGE SEVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (BURSLU)
31 ATALAY ÖZGÜN TAŞPOLAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (BURSLU)
32 EMİNE YALÇIN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (BURSLU)
33 GÜLDENİZ ÖLMEZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
34 EMİRHAN ÇELİKOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
35 MELİSA YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
36 RIDVAN YANAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
37 ŞUAYİP EMİRHAN GÜLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
38 GÖKTÜRK ALŞAHİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
39 HAZAL KORKMAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik (İngilizce) (%50 Burslu)
40 EYLÜL SENEM YILDIRIM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
41 GİZEM GÜLCÜ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Reklamcılık (İngilizce) (%50 Burslu)
42 İSMAİL ÖZEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
43 HÜSEYİN VURUCU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
44 FURKAN BERKANT YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
45 CANSU ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
46 FATİH AKKOYUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
47 ELÇİN KILIÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
48 BERK KEÇECİOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 25 BURLU)
49 DORUKHAN ÖZKIR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
50 EMİNE GÜLSEN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
51 MUSTAFA YAĞIZ ERKARA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
52 TOLGA ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (UOLP-LİVERPOOL ÜNİV.)
53 BOĞAÇHAN AHMET İLYAS UZUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNAMA TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
54 KEMAL DEMİRKAZIKSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK(İNGİLİZCE)
55 SÜLEYMAN SANBERK MIZRAKLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ
56 HAKAN SOYİÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
57 HÜSEYİN BAHADIR OĞUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
58 CANBERK ESEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
59 İREM ELİTOK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
60 CANSIN AKÇASOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
61 DİLA NAZ MADENOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (BURSLU)
62 YİĞİTHAN ÖZTEZCAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
63 ÖZKAN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
64 ÖMÜR ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM
65 PEMBE ELİF YÜRÜK İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
66 LAÇİN AKYIL İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ
67 MURAT K. DOĞRAMACI İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
68 BERİL ESKİ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK (BURSLU)
69 OKŞAN BIYIKOĞLU İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ
70 ONUR ORAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi ULUSLARARASI FİNANS
71 BENGİSU DİNÇER İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ BURSLU
72 ESRA ELDEM İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi PSİKOLOJİ
73 DOĞA GÜÇTENKORKMAZ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi MATEMATİK (BURSLU)
İSTANBUL BİLİM Üniversitesi
1 DOĞA YAĞIZ YURDDAŞ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP
2 ERGE ASLAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 ECE TÜNERİR İSTANBUL BİLİM Üniversitesi TIP FAKULTESİ
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
1 BATUHAN OLCAY İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
1 EZGİNUR GÜNAYDIN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
2 FIRAT AÇIKYÜZ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
1 CEMRE ESEL İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ TSM
İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
1 BUĞRAHAN ÜNVER İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
2 ASLICAN ÖZGÜR İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
3 DUYGU TÜRK İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ
1 EYLÜL SAKA İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi
1 GİZEM NİDA YILMAZ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 FURKAN FATİHHAN GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (BURSLU)
3 SEMİH ŞENTÜRK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (BURSLU)
4 OZAN YAZICI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
5 AHMET DÖNERCE İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Uluslar Arası İlişkiler
6 MEHMET ALİ ÖZKAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
7 KUBİLAY GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
8 YAĞMUR ÇAKIROĞLU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı
9 ELİF BUSE ŞENER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TÜRKÇE) (%50 BURSLU)
10 GÜLSEDA ZEYBEK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE)( % 50 BURSLU)
11 MURAT TARCAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
12 MEHMET YAĞCI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
13 AYHAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
14 BURAK YILDIRIM İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
15 DUYGU BARUT İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
16 ATAKAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
17 İSMAİL GÖKALP ELMAS İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
18 MURATCAN CIRIK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 AYŞEGÜL KUMAŞ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
20 BARKIN AYKANAT İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
21 MEHMETCAN ÖRÜCÜ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İLETİŞİM SANATLARI
22 EMİRHAN ÜLKEN İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
1 TUNÇ ÖZDEMİR İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 HARUN ÇELİK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 MERVE BİLGE TOKER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (İNGİLİZCE)
4 DENİZ GÖLPEK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
5 DESTE İPEK ERDEMGİL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
6 MERVE GAYE AKGÖK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
7 ASLIHAN ALTUNTAŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK (TAM BURSLU)
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ
1 ALİ TARIK ÖZDEMİR İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
2 ASYA UCA İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNGİLİZCE)
3 MUSTAFA EKER İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
1 AHMET ŞAMİL GÜNEŞ İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
1 EGE SABAHCI İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (%50 İNDİRİMLİ)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 ALARA YILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
2 AYBERK BAKIRLIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BİHTER TANDOĞDU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 SELİN ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
5 SERAP KÖRLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
6 SEDAT AYDINCIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
7 KEREM CAN ÖZKANLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
8 MERVE AYDEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
9 UYGAR KARABULUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
10 YİĞİTHAN ÇOKAYGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)
11 CEREN YALÇIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
12 SEMİH ÇETİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
13 UTKUBERK AYDIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
14 BURCU TANDOĞDU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)
15 BERKE TEZGÖÇEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
16 DİCLE ASLI BUĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
17 MERİÇ EMRE ERDEM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
18 ATA ATAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
19 İBRAHİM İKBAL BAYRAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
20 ONUR ÖZGÜR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
21 BERKE TENEKECİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
22 ŞÖLEN HOCAOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
23 EREN ERDOĞAN ÇAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
24 AKIN KÖSE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
25 MEHMET CAN DERNEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (SUNY NEW JERSEY)
26 ZEYNEP YETİŞTİREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
27 KORHAN AYDIN TOZMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
28 UTKU ARDA TÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
29 ALPER CAN AYDIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
30 ALBİNA ŞEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE)
31 CAN AYTÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
32 ONURCAN ONURLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
33 UMUT EKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
34 HÜSEYİN SOYKAN CİVELEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
35 SİNA KAVAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
36 EDA ÖZKESER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik
37 ECE GÜNDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
38 EBRAR EKİN TÜYLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği(İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
39 EGEBERK DELİCELİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
40 YAĞIZ KARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeoloji Mühendisliği
41 GÜRBÜZ YİĞİT ERKARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
42 NUMAN HASAN YARAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
43 SENA BAŞGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
44 DOĞA GÜNDEM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
45 ABDULLAH AYHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
46 CAN TOP BAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
47 CANSU KANIŞKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIM
48 ONUR SOYDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
49 FADİME ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
50 FATMA FULYA MALGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
51 ÇİSEM ÖZTEKİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
52 SİMAY SARP İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
53 ORÇUN ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
54 GÜLŞAH SEZEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ VE TASARIMI FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
55 İBRAHİM MERCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
56 TUĞBA SELAMET İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
57 ERSU LÖKÇÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
58 PELİN ÖZYÜKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
59 MELİH AKYILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞ.İŞ.MÜHENDİSLİĞİ
60 GÖZDE SÜNEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK.
61 GÖKSEL BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ
62 RECEP EMRAH SEVİM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
63 YİĞİT PAKEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
64 ONUR ÜNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
65 GÖKHAN BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
66 M.YUSUF DÖNMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
67 UMUT AÇIKGÖZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
68 MERYEM ULUSKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
69 BAHAR EZMEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
70 GÖKHAN YAMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
71 YASEMİN OZAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
72 SERKAN ŞENVER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
1 CANSU KIRCA İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
İSTANBUL Üniversitesi
1 FİKRET TEKİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
2 OZAN ALP DEDE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 ASLI ÜÇOK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 TAHA UMUT ZEYBEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
5 DENİZ YAKŞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
6 BÜŞRA ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
7 BATUHAN ÇELİKBİLEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
8 M.CENK MİRZA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
9 MEHMET ALPER AYDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNGİLİZCE)
10 ALPEREN KAYAPINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
11 BERG EMİR ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
12 DOĞUKAN KARANFİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
13 ÇAĞLA SOYUKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
14 BATUĞHAN ARICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat
15 OĞUZHAN YETİMOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
16 MUSTAFA ALCAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
17 SAMED GÜRSES İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
18 İPEK KİREÇCİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
19 ASENA DUMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
20 ELİF GÖKÇEN SAZAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL
21 SİNEM KALKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
22 SELİN KAPSIZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
23 ASLI ŞEYDA ENGEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
24 DİDEM BEĞENDİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKKÜLTESİ
25 GİZEM BAYRAKTAR İSTANBUL Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
26 TARIK ÖZGÜR İSTANBUL Üniversitesi RUS DİLİ VE EDEBİYATI
27 DOĞA ALP İSTANBUL Üniversitesi MÜTERCİM-TERCÜMANLIK(İNG)
28 SÜHAN KARLUK İSTANBUL Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
29 AYŞE ŞEN İSTANBUL Üniversitesi VETERİNER FAKÜLTESİ
30 ONUR BİLGİLİ İSTANBUL Üniversitesi BİLGİSAYAR
31 ŞAFAK AYKAÇ İSTANBUL Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
32 PINAR OKTAYOĞLU İSTANBUL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
33 İ.BURAK SARIYILDIZ İSTANBUL Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA
1 BERFU GÖNÜLTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
1 EREN EROL ÖZERLER İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI İNGİLZCE
2 NURSU ÖZDEMİR İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DİYETİSYENLİK
İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ
1 CANSU YAMAN İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
2 MEHMET CEM TEBER İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
3 ALPER KARATAY İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
1 ALEYNA GÜLTEKİN İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ
1 ABDİL YİĞİT İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İZMİR EKONOMİ Üniversitesi
1 TUNAHAN UYANIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 AYLİN SARANKÖK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (İNGİLİZCE)
3 MERT HÖYÜKLÜOĞLU İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
4 ŞEVVAL KUŞ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
5 İBRAHİM ZARARSIZ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
6 BUĞRA GÜNEŞ BİLGİN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ EKONOMİ
7 GÖKSENİN TOPAL İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (BURSLU)
8 RENGİN SEZER İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
9 ATAKAN IŞIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY New Paltz)
10 BATUHAN ÖZTÜRKTEN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%25 Burslu)
11 ABDULLAH CAN ÖZÇELİK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 TUNCA KÖTERİN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (TAM BURSLU)
13 MERVE NUR ANDİÇ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
14 BATUHAN BUYAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
15 BATUHAN DAR İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
16 ENES KETENCİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
17 EMRE ERGEN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
18 GÖKSENİN ALAS İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM
19 YELDEM KILIÇAL İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI
20 ECEHAN YAVUZ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
21 PELİN ÖNCE İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MODA TASARIMI
22 GAMZE YALÇIN İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MEDYA VE İLETİŞİM
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
1 FIRAT ER İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ
2 HAZAR ER İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ
3 AYŞE ONRAT İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 RIZA ENES ŞORABATUR İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 BORATAY ULUCAN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
İZMİR ÜNİVERİSTESİ
1 ASLIHAN YILDIZ İZMİR ÜNİVERİSTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
İZMİR ÜNİVERSİTESİ
1 BURCU SEZER İZMİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 HACER YASEMİN TÜRKTAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
1 MEHMETCAN SEZER İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 MEHMET BUĞRA EROL İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ FİZİK (İNGİLİZCE)
3 EROKAY GÜRZ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
4 SENA İNCE İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
5 ERMAN YAFAY İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ BİLGİSAYAR MÜH ( İNG)
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
1 SELİN ÇELİKOĞLU KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
2 GÖKSEL ÖZTÜRK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
3 AHMET OĞUZ KORUYUCU KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
4 İHSAN YÜCE YETİŞKİN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
5 TOLGA KURTULUŞ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
6 AHMET CAN SEBER KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
7 GÜLÇİN İPEK EMEKSİZ KADİR HAS Üniversitesi AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI BURSLU
8 PINAR GÜNGÖR KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU
1 BATUHAN TEZGİT KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
1 ENES ERTUĞRUL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
2 ATAHAN VURGUN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
3 ULAŞ GÜLEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 BERAT KAAN TURGAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
5 BURAK KAAN ŞENEL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 ULAŞ DENİZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
2 BUĞRA HAN KOCADORU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
3 HÜSEYİN DEVİREN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
4 MUSTAFA BURAK DEMİRCİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
5 GONCA AYDÖRE KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
6 FEVZİ YAHYA ARSOY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KARATAY ÜNİVERSİTESİ
1 KUTLUHAN ÖZCAN KARATAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KAYSERİ
1 AYŞE ECER KAYSERİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
Kırıkkale Üniversitesi
1 İREM MERVE EREN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 A.TAYLAN TAŞLIGEDİK KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 DOĞUKAN BARUT KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK
4 ÖZGE ÖZDİL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 NURAY ALTINDAĞ Kırıkkale Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
6 FATİH M. TÜRKER Kırıkkale Üniversitesi KONTROL SİSTEMLERİ
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
1 ALEYNA NAZ KALIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
2 TAHA BATUHAN TÜRK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
3 ARYA HAZAN KESKİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 BERK CEM MERCAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP
5 ÇETİN KAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
6 MERT KADİR ZİYREK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
7 KÜBRA KARAGÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
8 CEM BAYCAN KOCAELİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜH.(İÖ)
9 ANIL TAYFUN KINALIBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ LASTİK TEKNOLOJİSİ
10 MEHMET CAN ÖZDEMİR KOCAELİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
11 NURCİHAN KUDAY KOCAELİ Üniversitesi HUKUK
KOÇ ÜNİVERSİTESİ
1 BULUT BORU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
2 SUDENAZ ÖZEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
3 EGE BERK YILDIRIM KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 VEDAT CAN AKIN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 ASRIN ŞEVVAL AKTAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 TUNA TÜRKSEVEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ